צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

לוירון הנדסה ואנרגיה מייבאת ומשווקת בישראל גנרטורים עם מנועים של מיטב היצרנים בעולם:

CUMMINS, PERKINS, DOOSAN, VOLVO, GB

החל מגנרטורים בהספק KVA 12.5 ועד  KVA2000   

לוירון הנדסה ואנרגיה מתמחה במתן מענה מקצועי:

(-) התאמת גנרטור לצרכי העסק שלך

(-) תכנון לוחות חשמל

(-) סנכרון והתאמת הגנרטור לרשת החשמל

(-) קידום וקבלת כל האישורים הנדרשים על פי חוק.

לוירון הנדסה ואנרגיה – מגוון פתרונות בתחום האנרגיה לתחום הבנייה, התעשייה והתשתיות.

גנרטוריםכללים לבחירת גנרטורים תעשייתיים 

לצד גנרטורים קטנים במידותיהם וצנועים בגודלם, לשימוש ביתי או מזדמן, ניתן למצוא דגמים הרבה יותר גדולים ומסיביים. דגמים אלה משמשים לשימושים תעשייתיים, לצרכים מוסדיים, לטובת תפעול בחירום, למניעת השבתה של מפעל או מוסד, בית חולים, מעבדה וכדומה. הכללים הבאים יכולים לסייע בבחירת גנרטור המתאים לצרכיכם. 

1. הספק נדרש 

כשקונים או כאשר משכירים גנרטורים, הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא ההספק. ההספק אמור לכסות את הצרכים המקסימליים של תפוקת אנרגיה בנקודת זמן. אם תבחרו מכשיר בעל הספק נמוך מדי, לא תוכלו ליהנות מאספקת חשמל שתכסה את כל הצרכים בו זמנית. 

2. גודל הגנרטור 

ליישומים תעשייתיים או מוסדיים נדרש בדרך כלל גנרטור גדול. הוא יכול להיות מותקן בחדר ייעודי או תחת סככה גג כזה או אחר. כאשר ישנה מגבלה של מקום, חשוב במיוחד לבדוק את מידות הגנרטור, גובהו וכדומה. לעיתים יש להתייחס גם למשקלו. 

3. עוצמת הזרם ביחידות אמפר 

לא כל הגנרטורים יודעים לספק את אותה כמות של אמפר. כאן מדובר על עוצמת המכשיר (זרם חשמלי) והיא צריכה להתאים לעוצמת צרכן החשמלי הגדול ביותר שאמור לקבל חשמל בעת שהגנרטור פועל. 

4. גנרטורים אמינים ואיכותיים 

לצרכים תעשייתיים יש לבחור אך ורק פתרונות אמינים ואיכותיים. איכות טובה ניתן למצוא באחד המותגים המובילים, המתמחים בייצור פתרונות לתעשייה. לרוב, מדובר על פתרונות מחו"ל, שעומדים בתקנים בין לאומיים. 

5. רמת יצירת הרעש 

קריטריון חשוב בפני עצמו הוא רמת הרעש שיוצר הגנרטור בשעת הפעלתו. לא בכל מפעל או מוסד יש לכך אותה המשמעות, במיוחד אם הגנרטור מותקן במיקום מרוחק או מאחורי בידוד אקוסטי. 

6. תחזוקה ועלויות 

שני הקריטריונים שסוגרים את הרשימה הם התחזוקה והעלויות. עדיף תמיד לבחור פתרון שנחשב לאמין, עם כמה שפחות צורך בתחזוקה. עדיף לפנות לספק שיודע לא רק למכור אלא גם לספק שירות, תחזוקה, תיקונים וחלפים לפי הצורך. שימו לב כי התועלות הללו צריכות להיות מתומחרות בצורה הוגנת. 

מחפשים גנרטורים באיכות גבוהה, מטובי היצרנים, אמינים ומתאימים לצרכים שלכם? פנו לחברת לוירון הנדסה ואנרגיה, מומחים בפתרונות מצוינים. 

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם