צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

גנרטור דיזל לחירום LT12SS3-ATS 10500W

מק”ט: LT12SS3

גנרטור שקט עם הנעה אוטומטית

2 צילינדרים

4 פעימות, קירור אוויר

חיישן חוסר שמן

מייצב מתח AVR

מתח הפעלה - 230/400V

הספק מירבי ב 10.5KW - 400V

22 כ"ס

זמן עבודה למיכל 60% - 6 שעות

מיכל דלק 25 ל'

רעש - 73 db

3000 סל"ד

סטרטר הפעלה חשמלי

משקל 275 ק"ג

גנרטורים דיזלאיך גנרטורים דיזל עובדים?

גנרטורים דיזל ממירים את אנרגית הסולר לחשמל. הם פועלים בצורה מעט שונה מסוגים אחרים של גנרטורים, מכיוון שנם משתמשים בסדרה של שלבים כדי לייצר חשמל (זרם חילופי). התהליך מתחיל כאשר מנוע דיזל ממיר חלק מהאנרגיה הכימית בדלק לאנרגיה מכנית מסתובבת. המנוע המסתובב משמש את האלטרנטור לייצר חשמל, בעוד חוט שנע דרך השדה המגנטי גורם למטענים חשמליים.

ניתן להשתמש בסוג זה של גנרטור עבור אספקת חשמל ראשוני או כגיבוי. לדוגמה, גנרטורים דיזל עשויים לשמש עבור אספקת חשמל ראשוני באזורים מרוחקים עם חיבור רשת מוגבל, או כגיבוי במהלך הפסקת חשמל. גנרטורים יכולים להיות מאופיינים כמכונה חד פאזית שיכולה להתאים לשימוש ביתי או לעסקים קטנים, או תלת פאזי לשימוש תעשייתי לטווח ארוך יותר.

 

יתרונותיהם של גנרטורים דיזל

גנרטורים דיזל משתמשים בחום דחיסה ולא בהצתת ניצוץ כדי לשרוף את הדלק ולכן יש להם יעילות תרמית גדולה יותר מאשר סוגים אחרים של מנועי בעירה פנימית. כך שגנרטורי הדיזל הינם יעילים מאוד, במיוחד כאשר יש צורך בשימוש רציף וכבד. ככלל, גנרטורים דיזל ישתמשו ב-0.4 ליטר דלק עבור כל קוט"ש, מה שמשתווה ליחס יעילות של 25%. יעילות הגנרטור כמובן תהיה תלויה במצב ובאופן השימוש בו.

גנרטורים אלה בדרך כלל עמידים מאוד, ויסבלו מבלאי פחות בהשוואה לגנרטורים אשר עובדים על בנזין. עם זאת, יש לקחת בחשבון שמחיריהם עלולים להיות יקרים יותר בהשוואה לגנרטורים האחרים, ולכן יש לחשוב היטב על השימושים הצפויים עוד לפני הרכישה או השכרת הגנרטור. 

 

גודל הגנרטורים הנדרשים

גנרטורים דיזל מגיעים במגוון סוגים וגדלים, החל מדגמים ניידים ועד גנרטורים נייחים תלת פאזי המגיעים עד 2,000 kVA ואף יותר. אתם יכולים לבחור גנרטור נייד לבית העסק, מפעל או בית מגורים לשימושים החשמליים השונים או כגיבוי. לשימוש אינטנסיבי ומתמשך, ייתכן שתזדקקו לדגם נייח תלת פאזי גדול. כדי למצוא את המידה הנכונה עבורך ולברר לגבי הגנרטורים השונים כדאי שתתייעץ עם מומחים ומקצוענים בתחום.

לוירון הנדסה ואנרגיה הינה החברה המובילה בישראל, אשר מתכננת, מייצרת ונותנת שירותים עבור גנרטורים לחירום ולתעשייה.  

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם