צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

גנרטור דיזל מושתק 16.5KVA עם הנעה אוטומטית KARNAF

מק”ט: GB-15

גנרטור דיזל מושתק לחירום 16.5KVA עם הנעה אוטומטית KARNAF

 

13.2KW/16.5KVA Standby Power
12KW/15KVA Prime Power

 

דגם גנרטור GB-15 דגם מנוע GB480A

בעל מייצב מתח AVR, עם קירור מים, מנוע 4 צילינדרים

מתח זרם ATS-40A ,400V

מיכל דלק 100 ליטר

זמן עבודה למיכל 100% כ20 שעות

זמן עבודה למיכל 75% כ26 שעות

סל"ד 1500

סטרטר התנעה חשמלי

רמת רעש במרחק 7 מטר 62 דציבל

כולל לוח בקרה DEEPSEA תוצרת אירופה

מידות 202/92/110 ס"מ

משקל עצמי 800 ק"ג

  • התמונה להמחשה בלבד
  • לקטלוג נתונים מפורט של היצרן - לחץ כאן
  • לקטלוג לוח בקרה - לחץ כאן

גנרטור מושתקגנרטור מושתק

זקוקים לגנרטור אבל לא יכולים לסבול את הרעש? גנרטור מושתק הוא בהחלט הפתרון לכך. מדובר בגנרטור שכולל חופה אקוסטית שנבנית סביבו וסופגת את הרעש המופק ממנו. בהיעדר צלילים רועמים שנשמעים ממנו, ניתן יהיה למקם את הגנרטור בכל מקום, בהתאם לשיקול דעתכם האישי וללא כל צורך להרחיקו בגלל רעש. להלן כל מה שחשוב לדעת בנושא.

 

על גנרטור מושתק

ההרכב הפנימי של הגנרטור המושתק זהה ברכיביו ובמכלול שלו לכל גנרטור אחר בכל ההיבטים – באיכות, בשמירה על בטיחות, באמינות המוצר, באחריות עליו, בתפוקת החשמל ובהספק שלו. אם גנרטור רגיל ממוקם הרחק מהסביבה האנושית שבמקום, ואז יש צורך בעזרים נוספים כמו כבל מאריך, גנרטור מושתק יכול כאמור להתמקם בכל מקום. מעבר לכך, הימצאות בקרבת גנרטור לא מושתק לאורך זמן עשויה לפגוע בשמיעה. עם גנרטור מושתק גם נחסכת מכם עבודה לוגיסטית ותכנונים מקדימים של איפה למקם אותו, וגם אתם יכולים להגן בבטחה על השמיעה ועל הבריאות שלכם. 

גנרטור מושתק נחשב ליעיל במיוחד, שכן הוא מגיע קטן וניתן לנשיאה. ניתן לצאת איתו לנסיעות ארוכות, להשתמש בו בחיק הטבע למטרות שונות וכן להיעזר בו באירועים ובימי כיף שונים. 

 

מה השיקולים לבחירה בגנרטור מושתק?

- התאמת ההספק שלו לצורך שלשמו הוא נקנה

- בדיקת הבטיחות ואיכות השימוש בו

- השטח שנדרש לטובת הצבתו במרחב

- מידת ההפחתה של הרעש בגנרטור המושתק

חשוב להיערך לקניית גנרטור מושתק מראש, שכן בחירה לא נכונה עשויה להפתיע אתכם ביום האירוע ולאכזב אתכם עד מאוד. חשוב לשים דגש על בחינת ההשתקה ובדיקת ההספק, שכן הם שני משתנים חשובים שעשויים להשפיע מאוד על האירוע. אם אתם מוצאים את עצמכם מתקשים לבצע את הבדיקות האלו באופן עצמאי, ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום. לא כל החברות מוכרות גנרטורים מושתקים, אולם באלו שכן, כדוגמת לוירון הנדסה ואנרגיה למשל, תוכלו להיוועץ ולשאול שאלות אודות הגנרטורים הקיימים. הם מצידם יסייעו בהתאמת הגנרטור האולטימטיבי, אשר ישרת את הצורך שלשמו הגעתם. 

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם