צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

גנרטור דיזל מושתק 22KVA עם הנעה אוטומטית KARNAF

מק”ט: GB-20

גנרטור דיזל מושתק לחירום 22KVA(הספק מירבי) עם הנעה אוטומטית KARNAF

 

17.6KW/22KVA Standby Power
16KW/20KVA Prime Power

 

דגם גנרטור GB-20 דגם מנוע GB-485A

בעל מייצב מתח AVR, עם קירור מים, מנוע 4 צילינדרים

מתח זרם ATS-40A ,400V

מיכל דלק 100 ליטר

זמן עבודה למיכל 100% כ18 שעות

זמן עבודה למיכל 75% כ25 שעות

סל"ד 1500

סטרטר התנעה חשמלי

רמת רעש במרחק 7 מטר 63 דציבל

כולל לוח בקרה DEEPSEA תוצרת אירופה

מידות 202/92/110 ס"מ

משקל עצמי 890 ק"ג

  • התמונה להמחשה בלבד
  • לקטלוג נתונים מפורט של היצרן - לחץ כאן
  • לקטלוג לוח בקרה - לחץ כאן

חברות גנרטוריםמתלבטים בין חברות גנרטורים? כך תמצאו את הפתרון הנכון 

אם תנסו לבדוק מהן כל אותן חברות גנרטורים שמשווקות את מוצריהן בישראל כיום, תגלו כי המספר גדול למדי. זה לא דבר פשוט לציין ברשימה אחת את כל הדגמים ואת כל הסוגים, ולכן נעסוק הפעם בנושא מרכזי אחד. אם אתם מתלבטים בין כמה אפשרויות, הטיפים הבאים יעזרו לכם למצוא את הפתרון הנכון. 

חברות גנרטורים וותיקות ובעלות מוניטין 

לא משנה אם תבחרו בסופו של דבר לרכוש גנרטור רגיל או גנרטור מושתק, התרשמו תחילה מהוותיק והמוניטין של חברת הגנרטורים. העדיפו חברה שמספקת פתרונות איכות לאורך שנים שכן יש בכך סימן מובהק לפתרונות מצוינים. 

מדוע חשוב מה מספק לגנרטור אנרגיה 

הגדירו על פי ההספק הרצוי והיישום הדרוש לכם, את סוג הגנרטור. שימו לב שישנן חברות המתמחות בייצור דגמים שפועלים על בסיס גז ואילו אחרות מייצרות דגמים שמונעים על ידי סולר או בנזין. בכל המקרים, הביאו בחשבון את התפעול החסכוני ואם זה חשוב לכם – גם את רמת הרעש שנוצר בזמן ההפעלה. 

תחזוקה והמותג המועדף 

בין החברות השונות ישנן כאלה שמקפידות להשקיע בפיתוח של גנרטורים אמינים במיוחד. יש מקום להעדיף חברות גנרטורים מהסוג הזה, שכן התועלת תורגש היטב לאורך זמן. הסוג האמין מחייב מכם להשקיע פחות בתחזוקה שוטפת. גם לאחר שעות הפעלה רבות לא תצטרכו להתמודד עם תקלות מרובות או צורך בהחלפת חלקים. עם זאת, שימו לב שכל גנרטור, ממש כמו כל מנוע, צריך לתחזק נכון, על פי הוראות היצרן. 

נוחות ההפעלה 

עוד הבדל בין החברות המפתחות גנרטורים – האופן שבו הן בחרו לאפשר את הפעלת הגנרטור. דגמים מסוימים פשוטים להפעלה, כך שכל אחד יוכל להפעיל כהרף עין. דגמים אחרים מסובכים למדי להפעלה, ונדרש סדר פעולות מדוקדק על מנת להימנע מתקלות או מהשהייה ארוכה. 

מגיע לכם הטוב ביותר 

מחפשים חברות גנרטורים מובילות, כדי לרכוש את הטוב ביותר? את הבחירה בטוב ביותר כבר עשתה חברת לוירון אנרגיה למען לקוחותיה. שיווק גנרטורים ופתרונות נוספים כגון מדחסי אוויר משובחים, שיתאימו לצרכים שלכם. 

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם