צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

גנרטור דיזל מושתק CUMMINS 440KVA עם הנעה אוטומטית KARNAF

מק”ט: GB-C400

גנרטור דיזל מושתק לחירום 440KVA(הספק מירבי) עם הנעה אוטומטית KARNAF

 

352KW/440KVA Standby Power
320KW/400KVA Prime Power

 

דגם גנרטור GB-C400 דגם מנוע CUMMINS QSNT-G3

בעל מייצב מתח AVR, עם קירור מים, מנוע 6 צילינדרים

מתח זרם 400V

מיכל דלק 550 ליטר

זמן עבודה למיכל 100% כ6 שעות

זמן עבודה למיכל 75% כ8 שעות

סל"ד 1500

סטרטר התנעה חשמלי

רמת רעש במרחק 7 מטר 80 דציבל

כולל לוח בקרה DEEPSEA תוצרת אירופה

מידות 450/154/208 ס"מ

משקל עצמי 4100 ק"ג

  • התמונה להמחשה בלבד
  • לקטלוג נתונים מפורט של היצרן - לחץ כאן

גנרטור תעשייתי למכירהגנרטור תעשייתי למכירה

כאשר מחפשים גנרטור תעשייתי למכירה יש לבצע ההערכה מקיפה אשר בוחנת את כל ההיבטים של הגנרטור המשומש כגון שעות פעילות, אופן הפעולה (רציפה או מקוטעת), דירוגי EPA, שנת ייצור, רישומי תחזוקה וכו'. ניתוח מעמיק של הנתונים יוכל לספק לכם גנרטור יציב וקשוח אשר יעמוד לרשותכם לפרק זמן ארוך.

גנרטור תעשייתי למכירה יכול לעבור מהפך גדול לאחר שיפוץ ואבחון של בעלי מקצוע ומומחים, כך שיענה על כל הפרמטרים הקריטיים הרצויים והנדרשים לכם באופן אישי. 

איך בוחרים גנרטור תעשייתי למכירה

החלטתם לרכוש גנרטור תעשייתי למכירה, ועכשיו נשאלת השאלה איך מבדילים ומבחינים בין סוגי הגנרטורים כך שגם אם הוא יהיה משומש, תוכלו להשתמש בו ולהינות ממנו. ראשית, יש לבדוק את סוג הדלק שהגנרטור שאתם שוקלים לרכוש יזדקק לו. ברור שלגנרטור דיזל יהיו יתרונות, אך השאלה היא האם יש לכם מקור סולר זמין באזורכם והאם הוא מתאים לדרישות החשמל שלכם.

שנית, יש לדאוג שיהיה מתקין מסודר ומוכן לעבודה שיודע לעבוד עם הגנרטור. ושלישית יש לחשוב היכן ימוקם הגנרטור והאם הוא יכול להתאים בגודלו למקום הקיים אצלך.  מעבר לכך, יש לעמוד גם בשיקולי בטיחות ואש מבחינת סיכון להצפה בקרבת מקום או חשיפה למים. אם המיקום שחשבתם עליו אינו עונה על דרישות התקנות, תצטרכו לחשוב מחדש על המקום עוד בטרם רכשתם את הגנרטור. 

יתרונות וחסרונות של גנרטור תעשייתי למכירה מיד שניה

ישנם יתרונות לגנרטור משומש, וביניהם העובדה שהוא עדיין יכול להיות מקור כוח יעיל, אפשר להשתמש בו לתעשייה למגוון יישומים וכמקור גיבוי והוא בעל ביצועי חיים ארוכים ביותר, כך שהוא יכול להחזיר בקלות את השקעתכם פי כמה וכמה. החסרונות הקיימים ברכישת גנרטור משומש הוא בעצם היותו רועש, יש עלות מסוימת להתקנתו אשר צריכה להילקח בחשבון, וכך גם התיקונים שהוא יידרש להם. 

כדאי לשקול את היתרונות אל מול החסרונות, וכאשר תידרשו לייעוץ מעמיק ומבין יותר, תוכלו לפנות למומחים בתחום, לוירון אנרגיה. אנו נשמח לענות על כל שאלה או בעיה שעולה, לרבות ההערכה על הגנרטור אותו תרצו לרכוש. 

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם