צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

גנרטור תאורה מושתק עם זרוע טלסקופית

מק”ט: GBT-P4000

גנרטור תאורה מושתק 230V עם זרוע טלסקופית KARNAF

דגם GBT-P4000 דגם מנוע PERKINS 403D-11G

בעל מייצב מתח AVR, עם קירור מים, מנוע 3 צילינדרים

סל"ד 1500

הספק מירבי 7KVA

הספק מירבי לשימוש כגנרטור בלבד 2.5KVA

הספק תאורה מירבי 4X1000W

הספק תאורה מירבי נורות לד 4X240W

זמן הרמת הזרוע כ30 שניות

סיבוב הזרוע 350 מעלות

סיבוב הפנסים 180 מעלות

גובה מקסימלי להרמת זרוע התאורה 9 מטר

רעש 65 דציבל

מידות 225/162/322 ס"מ

משקל עצמי 1250 ק"ג

  • התמונה להמחשה בלבד

גנרטור למכירהגנרטור למכירה

העידן בו אנו חיים מחייב אותנו להיות בקרבת מקור חשמלי כל הזמן. כל פעולה בסיסית שמבצעים מצריכה גיבוי חשמלי, שכן מרבית תחומי החיים מצריכים הפעלה חשמלית, לא חשוב באיזה מוצר מדובר. כשיש צורך במתן אספקה חשמלית במקומות ארעיים, במפעלים גדולים ובמקרים נוספים, נוהגים להשתמש בגנרטור למכירה. 

מנגנון הפעולה של גנרטור למכירה

הגנרטור נחשב למחולל כוח עוצמתי ואפקטיבי עד מאוד. פעולתו מתבצעת על ידי מנוע בעירה שמבוסס על הדלק, באמצעותו ניתן לייצר את החשמל. מה שמשפיע במידה רבה על היקף הייצור החשמלי בגנרטור הינם הגודל שלו וההספק (הוואט), ולכן יש חשיבות רבה להתאמת הגנרטור הנבחר לכמות החשמל שמבקשים לייצר. 

מתי משתמשים בגנרטור למכירה ומתי משכירים?

כיום ניתן למצוא הן גנרטורים להשכרה והן גנרטורים למכירה. השכרת גנרטור רלוונטית כאשר יש בו צורך חד – פעמי, ואתם לא רואים את עצמכם משתמשים בו פעם נוספת בתקופת הזמן הקרובה. לעומת זאת, ישנם תעשיות ומפעלים רבים, שלצורך קיומם נדרשת אספקה חשמלית לאורך כל שעות היממה. כלומר השימוש בגנרטור במקרים אלו הוא קבוע, ולכן יהיה עדיף לקנות ולא להשכיר, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה כלכלית. 

מי צריך גנרטור לעסק שלו?

אם אתם שואלים אותנו, היום אין עסק שלא זקוק לגנרטור, כל אחד משיקוליו שלו:

- עסקים ניידים – ישנם אנשי עסקים שמתניידים עם מוצריהם בין בתים של לקוחות או מקומות שונים. במצבים כאלו יש צורך במקור כוח חלופי, אשר ימשיך לייצר חשמל בדרכים. 

- צורך באספקה חשמלית מוגברת – יש מקרים שבהם זקוקים לאספקה חשמלית מוגברת, לעתים זה כמה ימים ולעתים אף חודשים. הגנרטור נותן את המענה המושלם לטובת זה, ומי שנותן את ההכוונה לאיך לעשות זאת היא החברה ממנה רכשתם, כמו למשל בחברת לוירון הנדסה ןאנרגיה.

  • הפסקות חשמל – במקרה של הפסקת חשמל, הגנרטור הוא זה שיציל את העניינים ויאפשר את המשך פעולתם של המכשירים והמכונות. על ידי כך העסק יוכל להמשיך להתקיים על אף הפסקת החשמל, וכך ניתן יהיה לקבל לקוחות כרגיל ולא לצאת בהפסדים. 

גנרטור למכירה – כל הדברים שחשוב לשים אליהם לב

ישראלים רבים מעוניינים לרכוש גנרטורים מסיבות שונות: לקראת טיולי קמפינג משפחתיים, בשביל תנועת הנוער בה הילדים שלהם לוקחים חלק, כדי לארגן מסיבה בחוף עם מוסיקה שתתנגן עד הבוקר ומעוד מגוון סיבות. מילות החיפוש " גנרטור למכירה " לא זרות לגוגל, אך עדיין אנשים רבים לא יודעים על אילו פרטים צריך לשים לב בעת המכירה. בשביל לוודא שאתם מבצעים את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם, אנחנו ב" לוירון אנרגיה " הכנו מדריך הקצר הזה שיסכם לכם את כל הנקודות שחשוב לשים אליהם לב בעת רכישת גנרטור.

דעו בדיוק איזה סוג של גנרטור אתם מחפשים

חשוב שתכירו את סוגי הגנרטורים הקיימים ואת הצרכים שאתם רוצים לענות עליהם באמצעות הגנרטור. האם חשובה לכם יותר הניידות של הגנרטור או עוצמת הפעולה שלו? האם כמות הרעש שהגנרטור מפיק יכולה להפריע לכם? חשוב להכיר את סוגי הגנרטורים השונים ואת ההבדלים ביניהם לפני שאתם רצים לקנות גנרטור חדש.

ארבעת סוגי הגנרטורים הנפוצים כיום הם גנרטורים ניידים, גנרטורים נייחים, גנרטורים מושתקים וגנרטורי חירום. אם אתם רוצים למצוא את המידע המלא אודות כל סוג, אנחנו מזמינים אתכם לחפש את העמוד הרלוונטי באתר שלנו. 

כשאתם מחפשים גנרטור למכירה אל תדלגו על שלב השוואת המחירים

אין מה לעשות, כסף מנהל את העולם, גם כשמדובר ברכישת מכשיר כמו גנרטור. כשאתם נכנסים למסע החיפושים אחר גנרטור למכירה הקפידו לבצע השוואת מחירים מקיפה. בדקו מהם המחירים שמציעות החנויות השונות והשתדלו לבצע את הרכישה המשלמת ביותר עבורכם. 

אל תתפשרו על אחריות

לא משנה אם אתם מחפשים גנרטור לאירוע מיוחד או כזה שישרת אתכם מדי יום, אחריות היא תמיד חשובה ויכולה להציל אתכם ברגעים לא צפויים. הקפידו לרכוש גנרטור שמגיע אך ורק עם אחריות. 

אנחנו מקווים שהצלחנו להסביר לכם כיצד ניתן למצוא גנרטור למכירה שעונה על כל הצרכים שלכם. אם עוד לא מצאתם את הדגם המושלם בשבילכם, אנחנו מזמינים אתכם להמשיך לגלול באתר שלנו וליצור איתנו קשר במקרה הצורך!

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם