צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

לוירון הנדסה ואנרגיה מבית לוירון ציוד טכני וציוד למוסכים בע"מ, מומחית במתן שירות הנדסי לתכנון ומתן פתרונות למערכות אוויר דחוס.

פתרונות אשר יובילו את העסק שלך לחיסכון אנרגטי משמעותי.

לוירון הנדסה ואנרגיה מחזיקה בלעדית בזכויות השיווק על מדחסי ומייבשי האוויר של המותג  וכן הינה המשווקת הבלעדית של חברת  האיטלקית, מה שמבטיח לעסק שלך את המוצר האיכותי ביותר ואת השרות המקצועי ביותר.

 

מדחסים בורגייםמהו מדחס אוויר ולמה הוא משמש?

מדחס אוויר הוא מכשיר פניאומטי הממיר כוח (באמצעות מנוע חשמלי, מנוע דיזל, בנזין וכו') לאנרגיה פוטנציאלית הנאגרת בלחץ (כלומר, אוויר דחוס). ישנן מספר שיטות למדחסי אוויר שונים, אולם בדרך כלל מדחס אוויר מכניס יותר ויותר אוויר לתוך מיכל אגירה, ומגביר את הלחץ. 

כאשר לחץ המיכל מגיע לגבול העליון המתוכנן שלו, מדחס האוויר נכבה. האוויר הדחוס, אם כן, מוחזק במיכל עד שייעשה בו שימוש. האנרגיה הכלולה באוויר הדחוס יכולה לשמש למגוון יישומים, תוך ניצול האנרגיה הקינטית של האוויר בעת שחרורו והפחתת הלחץ במיכל. כאשר לחץ המיכל יורד בחזרה לגבול התחתון שלו, מדחס האוויר נדלק שוב.

 

השימושים השונים של מדחס אוויר

למדחסי אוויר שימושים רבים, הכוללים בין השאר: אספקת אוויר נקי בלחץ גבוה למילוי בלוני גז, אספקת אוויר נקי בלחץ בינוני לצוללנים, אספקת אוויר נקי בלחץ בינוני להנעת שסתומים פניאומטיים של מערכות בקרה בבנייני משרדים ובתי ספר, מילוי מכלי אוויר בלחץ גבוה (HPA) למילוי צמיגים, ולהפקת כמויות גדולות של אוויר בלחץ בינוני עבור תהליכים תעשייתיים בקנה מידה גדול (כגון חמצון עבור מערכות טיהור). כמו כן מדחסי אוויר נמצאים בשימוש נרחב וקשורים לתעשיית הנפט והגז, כרייה וקידוח ועוד. 

מדחס אוויר מתוכנן להשתמש במגוון מקורות כוח. בעוד שמדחסי אוויר מונעי חשמל, גז או דיזל הם מהפופולריים ביותר, מדחסי אוויר המשתמשים במנועי רכב, מתיחת כוח או יציאות הידראוליות משמשים לשימושים אחרים.

 

ההבדלים בין מדחסי האוויר

מדחסי אוויר יהיו שונים זה מזה במספר שלבי הדחיסה, שיטת הקירור (אוויר, מים, שמן), שיטת הנעה (מנוע, קיטור או אחר), נוכחות שמן והשימושים השונים לשמם הוא נבנה. יהיו מאפייני מדחס אוויר אשר יהיו, יש לפנות בנושא זה אל המקצוענים והמומחים בתחום, בעיקר אם אתם נדרשים לשימוש ומטרה מיוחדת.

לוירון הנדסה וואנרגיה הינה אחת החברות המובילות בארץ, העוסקות בתכנון, הרכבה, תמיכה ושירות במדחסים השונים, לרבות גנרטורים לחירום ולתעשייה ומדחסים בורגניים. נשמח לענות על כל שאלה בנוגע למדחסי אוויר ולתת שירות מקצועי ואמין אשר ייענה על דרישותיך הספציפיות. 

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם