צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מדחס בורגי 5.5 כ"ס FINI CUBE SD510

מק”ט: CUBE SD 510

מדחס בורגי 5.5 כ"ס על מיכל 270 ליטר תוצרת FINI איטליה

מנוע 4KW 5.5HP

460 ליטר לדקה

לחץ 10 בר, 145 פי.אס.אי

רעש 63 דציבל

משקל 185 ק"ג

מידות 120/60/150

קוד מוצר:  CUBE SD 510

מהו מדחס אוויר לחץ גבוה?

לא משנה מה העיסוק שלכם, אם אתם בעלי מקצוע אתם בטח מכירים כבר את מדחסי האוויר. מדחס אוויר הלא הוא הקומפרסור בשמו היותר מוכר, דוחס אוויר ובכך הוא מסייע לבצע פעולות שונות. אילו פעולות? ניפוח צמיגים למשל מתבצע על ידי מדחס אוויר לחץ גבוה ומאפשר לפתוח ולסגור את הברגים. כך גם ניקוי בהתזה מתבצע באמצעות מדחס אוויר, וכך עושים שימוש בכלי עבודה שונים כשרוצים להפעיל אותם. 

יש סוגים שונים של מדחסים שנועדו לצרכים שונים. לא לכל משימה צריך את המדחס הגדול ביותר ועם התפוקה הגדולה ביותר ובטח גם לא את היקר ביותר. הנה קצת יותר על מדחסים.

 

מדחס אוויר לחץ גבוה – הסוגים השונים

מדחס אוויר לחץ גבוה יכול להיות מסוגים שונים. יש את המדחסים הצנטריפוגליים, מדחסים שיש בהם טורבינה שמסתובבת מסובבת את האוויר ומה שדוחף אותו הוא הכוח הצנטריפוגלי. אלו מדחסים שמספקים הספק גבוה מאוד והם נחשבים לפחות מבוקשים. יש את המדחסים הבורגיים שאלו מדחסים שבהם הדחיסה של האוויר היא בין שני אלמנטים שמסתובבים. גם אלו נחשבים למדחסים עם תפוקה גבוהה מאוד. 

ויש את מדחסי הבוכנה, מדחסים שדוחפים עם בוכנה כמו המשאבות הידניות אך אלו כמובן מועלים בכוח חשמלי. יש עוצמות שונות של מדחסי בוכנה בהתאם לצרכים ובהתאם לשימושים של איש המקצוע. אבל ממי כדאי לקנות מדחסים כאלו ואיפה אפשר למצוא אותם?

 

לקנות מהטובים ביותר!

אם אתם מחפשים מדחס לחץ אוויר גבוה אתם צריכים לבחון כמה דברים. קודם כל לוודא שאתם קונים במקום מסודר, ממי שיש להם כבר את הניסיון הדרוש. חשוב שהמדחס יהיה כזה שעבר את הבדיקות הבטיחותיות הרלוונטיות על מנת שהוא יהיה כזה שאפשר יהיה לעשות בו שימוש בבטחה. 

כדאי לקנות מחברה שיש לה מספיק לקוחות מרוצים ולוירון הנדסה  ואנרגיה היא המקום בשבילכם למצוא את המדחס הדרוש לכם. הצוות ישמח לשרת אתכם ולספק לכם את מה שאתם צריכים.

אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל את כל המידע שאתם צריכים בדרך לבחירת המדחס!

נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה – פנה אלינו ונשוב אליך בהקדם